Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Prime

Prezentacja TypowyMT2 S2

Polecane posty

START 05.10.2019

GODZINA 18:00

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.gif

12.gif

13.gif

14.png

SEAD-K36s9j8x0I01v8CW.png

SUREK-qNoe6XTBVpFD82C5.png

17.png

18.png

19.png

SUREK-N9suUgW9glNb77v0.gif

21.png

22.png

23.png

24.png

25.png

• Lubię to! 2
  • Mistrzowskie! 2

Wow po prostu wow aż zapiera dech w piersiach, pozdrawiam wraz z rodzinką i psem. 

oby ustał bardzo długo :) i topka otrzymała owe nagrody bo z tego co wypisuja ludzie na poprzednim serwerze nie dostali top 1-3 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 6662

34 minuty temu, 6662 napisał:

oby ustał bardzo długo :) i topka otrzymała owe nagrody bo z tego co wypisuja ludzie na poprzednim serwerze nie dostali top 1-3 

Pozdrawiam 

Kto czego nie dostał? Hwangi zostały dodane do kont, a koszulki dla każdego również wysłane :)

[simage.thumb.png.db565e1669ea805cf0425e8f0fd31858.png

21 minut temu, Lukipan napisał:

Kto czego nie dostał? Hwangi zostały dodane do kont, a koszulki dla każdego również wysłane :)

Pokaż ukrytą zawartość

[simage.thumb.png.db565e1669ea805cf0425e8f0fd31858.png

zeby nie było, ze sieje ferment coś tam gadali ze za topke było tak jak teraz 3x1kpln. Mój komentarz nie na miejscu nie moge tego sprawdzić także zeby nie było jakis niedomówień  a wyczytałem to od kilku graczy po fb itp :) miłego dnia ! i jak mozesz usun komy:)

Edytowano przez 6662

W zasadzie niczym nie różni się od pierwotnej wersji po za usunięciem błędów i lekkim odświeżeniem szaty graficznej, jak wyjdzie to się okaże.

Edytowano przez MrJony

Nie ma co propsować :) To samo co na s1, tylko ciekawe czy błędy naprawione :DDDDD

Edytowano przez R3V00

3 godziny temu, MrJony napisał:

W zasadzie niczym nie różni się od pierwotnej wersji po za usunięciem błędów i lekkim odświeżeniem szaty graficznej, jak wyjdzie to się okaże.

Trochę się jednak pozmieniało, wszystkiego w prezentacji nie ujęliśmy jak chociażby dropu SM bezpośrednio w grze 

• Mistrzowskie! 1

10 godzin temu, Lukipan napisał:

Trochę się jednak pozmieniało, wszystkiego w prezentacji nie ujęliśmy jak chociażby dropu SM bezpośrednio w grze 

Jak 1sm z generala ? xD 

@Lukipan widzę że od s1 niewiele sie zmieniło np. Misja z matowymi lodami w prezentacji tak samo jak na s1 jest w nagrodach tarcza 61 +8 a w rzeczywistości na s1 jak i s2 dostajemy +6

https://m.fotosik.pl/zdjecie/pelne/677888910752f255

Do tego to tych zmian na serwerze wcale nie widać, nie dało się niestety sprawdzić dropu z azraela, smoka, wiedźmy w tak małym czasie ale jestem prawie pewien że nic nie zrobiliscie z miksturami mądrości i magicznymi kamieniami i dalej jedyną droga ich zdobycia bedzie skrzynka z isa... 

Podsumowując nie wiem jaką ty tam ekipę zatrudniłeś do testowania tego serwera ale widząc dalej niezbalansowany drop z wo, metinow na mapach, luźne 1.5h na dt bo drop map i kluczy z s1 to chyba 1:1 był brany, nadal wielkie ilości KD +4 z bestów

Ogólnie to ta beta uświadamia mnie jedynie w przekonaniu że na serwerze nic praktycznie nie zostało zmienione od końcówki s1,zagrać zagram z sentymentu i dlatego że mam kozacką ekipę ale mimo wszystko zawiodłem się niesamowicie po tym co zobaczyłem na becie i świetlnej przyszłości niestety nie wróże :/

ps. Zapomniałem jeszcze wspomnieć że 3 strony ekwipunku i jedna depozytu to chyba jakiś żarcik z waszej strony

Edytowano przez EmCe
  • Lubię to! 3

30 minut temu, rafosbos napisał:

@EmCe Zastanawia mnie to dlaczego lukipan polubił ten post xD Przynajmniej wiemy żeby niebotycznych pieniędzy w Isa nie wkładać

bo od tego była ta faza testowa aby zwrócić nam uwagę na takie rzeczy.

Wyżej wymienione niesprawdzone bossy akurat ich drop został diametralnie zmieniony. Chociażby wróżka, która teraz jeszcze bardziej umocni pozycje gildii, która ją zbije. Wiele by mówić

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...